تولید فولاد آلیاژی مطابق استانداردهای جهانی
تولید فولاد آلیاژی مطابق استانداردهای جهانی
یک شرکت دانش بنیان موفق شده است، انواع فولاد آلیاژی همپای استانداردهای جهانی برای تامین نیاز بخشی از بازارهای داخل و خارج کشور تولید کند.

به گزارش اراده نیوز،این محصولات در صنایع خودروسازی، ماشین‌سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیعی دارد.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، یکی از اهداف شرکت خود را دستیابی به تولید ۱.۳ میلیون تن فولاد آلیاژی از طریق اجرای طرح‌های توسعه و تکمیل سبد محصولات و گسترش بازارهای صادراتی عنوان کرد.

علیرضا چایچی یزدی ادامه داد: تولید فولادهای آلیاژی در این شرکت بر اساس استانداردهای بین المللی و داخلی است و ما توانسته ایم نیاز برخی کارخانه ها را به این فولادها تامین کنیم.

او اظهارکرد: در حال حاضر در مجموع ۴۲۳ گرید فولاد آلیاژی قابل تولید داریم و در صورت نیاز مشتریان، گریدهای جدید بر اساس استانداردهای بین‌المللی و داخلی قابل طراحی و تولید است.

به گفته او ، انواع تیغ اره، مواد پرکننده جوشکاری، ابزار گرم‌کار، قالب پلاستیک، ابزار سردکار، بلبرینگ، میکروآلیاژ، فنر، سوپاپ و غیره از جمله محصولات این شرکت است.

اخبارمرتبط:

ارائه تسهیلات توسعه بازار محصول برای شرکت های دانش بنیان

ایران دارنده بزرگ ترین شرکت های دانش بنیان هوش مصنوعی