10

معرفی برگزیدگان جشنواره بین‌المللی خوارزمی

  • کد خبر : 6815
  • 09 اسفند 1401 - 19:20
معرفی برگزیدگان جشنواره بین‌المللی خوارزمی
برگزیدگان جشنواره بین‌المللی خوارزمی، جشنواره جوان خوارزمی و جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی با حضور رئیس جمهوری و وزیر علوم معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش اراده نیوز، برترین‌های این دوره جشنواره خوارزمی به این شرح بود:

طرح های برگزیده بخش خارجی:

محمد بهرام ایرانی مقیم سوئد با عنوان میکروبیوم خاک های سطحی در نمونه های جهانی خاک گروه زیست فناوری

هوا ژانگ از کشور چین با طرح طراحی و ساخت فازهای متفاوت و مطالعه خواص وابسته به فاز ترکیب های نانو ساختار گروه تخصصی فناوری های نانو

ژیونگ ون لو از کشور چین با طرح طراحی و سنتز مواد متخلخل نانو برای ذخیره انرژی الکتروشیمی گروه تخصصی نواد، متالورژی و انرژی های نو

طرح‌های برگزیده اولین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی:

رتبه اول نوآوری شقایق وحدت با عنوان طرح «شبیه‌سازی و اجرای شبکه‌های عصبی مصنوعی پرسرعت و کم مصرف» در گروه تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر

رتبه دوم نوآوری و فناوری صابر علیزاده با عنوان طرح «طراحی و ساخت کاتالیزورهای نانو حفره برای الکتروسنتز پیش ماده‌های شیمیایی» در گروه تخصصی فناوری نانو

رتبه سوم نوآوری و فناوری مجتبی طهانی با عنوان طرح «سامانه فشارشکن با قابلیت تولید برق» در گروه تخصصی مهندسی مکانیک

رتبه سوم نوآوری عبدالعلی حیدرزاده با عنوان طرح «راه‌اندازی خط تعمیر و آزمون موتور توربوسن CFM۵۶ در سلول آزمایش» در گروه تخصصی مهندسی مکانیک

طرح‌های برگزیده سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی:

رتبه سوم نوآوری و فناوری محمدرضا ظهیری بیدهندی رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای با عنوان طرح «واحد سیار مراقبت هوایی» در گروه تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر

رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای سیدمهرداد کاتب با عنوان طرح «بهینه‌سازی طراحی و ساخت شیشه‌های کابین هواپیماهای پهن پیکر» در گروه تخصصی هوافضا

محمدبهرام ایرانی مقیم سوئد برگزیده بخش پژوهش‌های بنیادی در گروه تخصصی زیست فناوری با عنوان طرح «میکروبیوم خاک‌های سطحی در نمونه‌های جهانی خاک»

هوآ ژانگ از کشور جمهوری خلق چین برگزیده در بخش پژوهش‌های بنیادی و در گروه تخصصی فناوری نانو با عنوان طرح «طراحی و ساخت فازهای متفاوت و مطالعه خواص وابسته به فاز ترکیب‌های نانوساختار»

ژیانگ ونلو از کشور جمهوری خلق چین برگزیده بخش پژوهش‌های بنیادی و در گروه تخصصی مواد، متالورژی و انرژی‌های نو با عنوان طرح «طراحی و سنتز مواد متخلخل نانو برای ذخیره انرژی الکتروشیمی»

برگزیدگان طرح‌های بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی:

حسن نصیری خونساری رتبه دوم طرح‌های کاربردی در گروه تخصصی مهندسی مکانیک با عنوان طرح «دستگاه آزمون تقلید و پایداری پروتز زانو»

نازیلا طربی رتبه سوم طرح‌های کاربردی در گروه تخصصی مهندسی مکانیک با عنوان طرح «سامانه اندازه گیری غلظت رسوب و بار عبوری در شناورهای لایروب»

روح الله خسروشاهی رتبه سوم طرح‌های کاربردی در گروه تخصصی مواد، متالورژی و انرژی‌های نو با عنوان طرح «ساخت جوهر نانوذرات کالکوپیریت مورد استفاده در سلول‌های خورشیدی»

خیبر دشتیان رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی در گروه تخصصی فناوری‌های شیمیایی با عنوان طرح «حسگرهای فتوالکتروشیمیایی برای پایش برخی گونه‌های زیستی».

 

لینک کوتاه : https://eradenews.ir/?p=6815

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.